KOPAL INVESTMENT AB
Är det här ert företag?
Skapa ett konto för att uppdatera uppgifterna
Uppgifterna nedan kommer ur Bolagsverkets och SCB:s register. För att ändra eller lägga till uppgifter skapar ni ett konto, söker fram KOPAL INVESTMENT AB och visar att ni hör till företaget.
Omsättning
0 Tkr
Räkenskapsåret till 31 december 2025
Anställda
Uppgift saknas
Inte hämtat ur årsredovisningen till 31 december 2025
Lönsamhet
Uppgift saknas
Inte hämtat ur årsredovisningen till 31 december 2025
Soliditet
Uppgift saknas
Inte hämtat ur årsredovisningen till 31 december 2025
Organisationsnummer
559442-8699
Aktiebolag
Registrerat
2023
Hos Bolagsverket 2023-07-26
Ort
Ystad
Det finns 3 052 företag i Ystad.
Status
Verksamt
Juridisk form: Övriga aktiebolag
Om verksamheten
Föremålet för bolagets verksamhet är att äga och förvalta aktier, fastigheter, värdepapper, uthyrning av fastigheter, föreläsningar, konsultverksamhet inom organisation- och ledarskapsutveckling samt därmed förenlig verksamhet.
KOPAL INVESTMENT AB:s verksamhetsföremål ur bolagsordningen hos Bolagsverket.
Branscher
KOPAL INVESTMENT AB är registrerat i 4 branscher hos SCB.
Så ligger KOPAL INVESTMENT AB till
18 av 36 företag i branschen redovisar omsättning. Skalan är logaritmisk.
Omsätter mer än 16 av 18 företag i branschen som redovisar omsättning.
Störst i branschen i kommunen
Holdingverksamhet i icke-finansiella koncerner i Ystad
- 1Fastighetsbolaget Ystad AB12,3 Mkr0 anställda
- 2KOPAL INVESTMENT AB0 Tkr
- 3Martin Brorsson Holding AB0 Tkr
- 4P Einevall Holding AB0 Tkr
- 5BLS Komfast AB0 Tkr
KOPAL INVESTMENT AB är nummer 2 av 18 som redovisar omsättning.
Se alla 18 i registretStörst i branschen i Sverige
Holdingverksamhet i icke-finansiella koncerner i hela landet
- 1Förädlingsgruppen Holding i Sverige AB255 Mkr
- 2Andersson Invest & Fastighets AB225,2 Mkr
- 3Tyréns Förvaltning Aktiebolag223,4 Mkr
- 4Tm2 Holding AB170,8 Mkr10 anställda
- 5Halmstad Quickfour AB92,1 Mkr
- 1 026KOPAL INVESTMENT AB0 Tkr
KOPAL INVESTMENT AB är nummer 1 026 av 4 355 som redovisar omsättning.