Andefo Aktiebolag
Är det här ert företag?
Skapa ett konto för att uppdatera uppgifterna
Uppgifterna nedan kommer ur Bolagsverkets och SCB:s register. För att ändra eller lägga till uppgifter skapar ni ett konto, söker fram Andefo Aktiebolag och visar att ni hör till företaget.
Omsättning
128 Tkr
+312,9 % mot 2024 (31 Tkr)
Räkenskapsåret till 31 december 2025
Anställda
1 anställd
Medelantal räkenskapsåret till 31 december 2025
Lönsamhet
21 Tkr
Årets resultat, rörelsemarginal 6,3 %
Soliditet
77,7 %
Eget kapital 208 Tkr
Organisationsnummer
556476-4099
Aktiebolag
Registrerat
1993
Hos Bolagsverket 1993-11-10
Ort
Trosa
Det finns 1 201 företag i Trosa.
Status
Verksamt
Juridisk form: Övriga aktiebolag
Om verksamheten
Bolaget skall bedriva konsultativ verksamhet inom områdena affärsstöd och affärsutveckling samt idka därmed förenlig verksamhet. Bolaget skall dessutom bedriva verksamhet inom finsnickeri och hantverk. Bolaget skall också förvalta fast och lös egendom.
Andefo Aktiebolag:s verksamhetsföremål ur bolagsordningen hos Bolagsverket.
Branscher
Andefo Aktiebolag är registrerat i 2 branscher hos SCB.
- 43320ByggnadssnickeriarbetenHuvudbransch
- 70200Konsultverksamhet avseende företags organisation
Bifirma
Namn som Andefo Aktiebolag driver delar av verksamheten under, registrerade hos Bolagsverket.
Advice for Success
För den del av verksamheten som avser Konsultativ verksamhet inom affärsstöd.
Registrerad 1 oktober 2001
Så ligger Andefo Aktiebolag till
23 av 43 företag i branschen redovisar omsättning. Skalan är logaritmisk.
Omsätter mer än 4 av 23 företag i branschen som redovisar omsättning.
Störst i branschen i kommunen
Byggnadssnickeriarbeten i Trosa
- 1Östkustens Byggteknik AB112,5 Mkr
- 2Nero Byggservice AB32 Mkr
- 3OCT-Entreprenad Trä & Betong AB17,5 Mkr
- 4Björn Holmér Bygg AB9,9 Mkr
- 5Carlbom Bygg Stockholm AB9,6 Mkr
- 19Andefo Aktiebolag128 Tkr1 anställd
Andefo Aktiebolag är nummer 19 av 23 som redovisar omsättning, och omsätter 9 % av medianen (1,4 Mkr).
Se alla 23 i registretStörst i branschen i Sverige
Byggnadssnickeriarbeten i hela landet
- 1MOCKFJÄRDS FÖNSTER AB380,4 Mkr46 anställda
- 2TB Tyresöbyggarna Aktiebolag303,8 Mkr52 anställda
- 3Multimontage Sverige AB282,3 Mkr31 anställda
- 4SA konstruktion och bygg Aktiebolag274,2 Mkr
- 5Storstadens Entreprenad AB256,9 Mkr
- 6 591Andefo Aktiebolag128 Tkr1 anställd
Andefo Aktiebolag är nummer 6 591 av 7 555 som redovisar omsättning, och omsätter 9 % av medianen (1,5 Mkr).
Se branschen på marknadskartan